Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Jeżeli nie znalazłeś w danym momencie interesującej cię oferty pracy albo zainteresowany jesteś odbyciem praktyk lub stażu w firmie Nowbud, możesz przesyłać dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERTA PRACY: Specjalista - Kosztorysant Budowlany

1

Najważnieszi ludzie

W Spółce NOWBUD ludzie stanowią największy kapitał. Dzięki ich pracy, poświeceniu i zaangażowaniu możemy realizować ambitne cele i osiągać kolejne sukcesy.

2

Bardzo dobre warunki pracy

W sposobie zarządzania pracownikami kierujemy się zasadą zaufania, jednolitość i równości. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków pracy, w których każdy pracownik w maksymalnym stopniu będzie wykorzystywał swój potencjał.

3

Nauka i rozwój

Nowbud oferuje Ci możliwość pracy i rozwoju w rozwijającej się, stabilnej firmie. W zakresie budowy obiektów budowlanych, kosztorysowania, nadzoru projektów budowlanych, zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin, takich jak: kierownik budowy, inżynier budowy, kosztorysant, murarz, tynkarz, zbrojarz, cieśla, izoler dociepleń, glazurkarz - posadzkarz, elektryk.

4

Przyszłość i jakość

Największą wartością naszej firmy są bardzo dobrze wyszkoleni pracownicy, zarówno specjaliści budowlani jak i kadra kierownicza. Dzięki takim ludziom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych usług teraz i w przyszłości.